01-06-2018 от Сергей Иванович (объявление деактивировано, контакты не отображаются)
Предоставлю услугу: Заправка кондиціонера
Сьогодні кондиціонер не просто засіб розкоші, а невід'ємна частина сучасного транспортного засобу, адже кондиціонер потрібен не тільки для регулювання температури, а й для циркуляції та очищення повітря в кабіні, салоні, а значить, можна уникнути неприємних запахів і шуму з вулиці.
У нас працюють професіонали , які швидко і якісно : заправлять, продіагностують, встановлять Ваш кондиціонер!
Тому наша сервісна служба пропонує для Вас наступні послуги по системі кондиціонування на тракторах, комбайнах, автомобілях: діагностика кондиціонера, заправка кондиціонера, встановлення кондиціонера.
Діагностика кондиціонера.
Ми рекомендуємо проводити діагностику, і при необхідності, заправку кондиціонера , щороку , бажано перед початком сезону найбільш активного користування кондиціонером. Це допоможе повноцінно використовувати систему кондиціонування протягом усього сезону і знизити до мінімуму ймовірність виходу з ладу агрегатів кондиціонера в розпал літа.
На перший погляд заправка кондиціонера нескладна процедура, але теж існує безліч нюансів, якщо їх проігнорувати, то це призводить до передчасного зносу кондиціонера. Найважливіше - це дуже точна кількість (фреону) холодоагенту, що заправляється спеціальним обладнанням (заправною станцією, якою забезпечений кожний наш сервісний спеціаліст). Адже його недолік , призводить до того , що кондиціонер недостатньо охолоджує повітря, а надлишок фреону призводить до підвищення тиск, що в свою чергу впливає на якість охолодження.
Заправка кондиціонера .
• Заправка кондиціонера - сезонна, планова операція, яка проводиться спеціалістами нашої сервісної служби з використанням спеціальних інструментів, необхідна для відновлення необхідної кількості (фреону) холодоагенту в кондиціонері тракторів, комбайнів, автомобілі.
• Заправка кондиціонерів - дозволяє компенсувати втрату (фреону) холодоагенту в кондиціонері внаслідок нормованого витоку, це трапляється при проведенні ремонту або при подовженні фреонопроводу.
• Заправка кондиціонера необхідна, якщо кондиціонер став менше виробляти холод або знизилась його продуктивність більш, ніж на 70 %. Виїзд в господарство.
Цена: 3000